Налаштування рекламних кампаній

Ефективні рекламні кампанії в пошукових системах та соціальних мережах

Кожен користувач Інтернету щоденно стикається з контекстною рекламою чи рекламою у соцмережах. Така реклама дозволяє потенційним клієнтам швидко і легко знайти Вашу пропозицію при проведенні пошуку товарів чи послуг в пошукових системах, або під час відвідування соціальних мереж. При цьому, вартість реклами прямо залежить від кількості переходів на сайт.

В свою чергу контекстна реклама буває 2-ох видів: в пошуковій системі і в контекстно-медійній мережі (покази реклами на партнерських сайтах. Сервіси Google AdSense і «Яндекс.Директ» транслюють на них контекстну рекламу відповідно до попередніх пошукових запитів користувача, тематики сайту і змісту веб-сторінок.)

Налаштування рекламних кампаній

 

Соціальні мережі на сьогодні використовує величезна кількість користувачів з України, які зазвичай проводять там по кілька годин на день як задля розваг, так і для цілком серйозної діяльності і встановлення ділових зв'язків.

Основна перевага реклами у соціальних мережах - можливість налаштування точного таргетингу на цільову аудиторію. І чим точніше ми визначимо портрет Вашої цільової аудиторії, тим ефективнішою буде налаштована рекламна кампанія.

Контекстна реклама - це один з найшвидших і найефективніших способів залучення зацікавлених відвідувачів на Ваш сайт. Вона дозволяє розміщувати оголошення на сторінках результатів пошуку та безлічі сайтів по усьому Інтернеті. Контекстна реклама приносить результат дуже швидко, а її ефективність легки виміряти за допомогою засобів аналітики.

Налаштування рекламних кампаній

Налаштовані нашими фахівцями рекламні кампанії дозволять Вам швидко і недорого розповісти користувачам Інтернету про себе та отримати максимальні результати!