Instagram представив функцію купівлі відмічених на фото товарів безпосередньо з додатку

Фотосервіс Instagram представив функцію «торгових тегів» (shopping tags), за допомогою якої торгові мережі можуть позначати на своїх фотографіях товари, а користувачі – купувати їх безпосередньо з додатку.

«Торгові теги» дуже схожі на позначки користувачів на фотографіях. Користувач може натиснути на зображення, після чого біля зазначених товарів з’являться їх назви і ціни. Натиснувши на позначку, користувач перейде на сторінку з описом товару. З неї уже можна перейти на сторінку товару в інтернет-магазині і оформити замовлення.

Instagram не планує брати комісію за замовлення, які оформлені з допомогою цієї функції, розповів віце-президент з монетизації сервісу Джеймс Куорлз (James Quarles). Замість цього фотосервіс запропонує торговельним компаніям рекламувати зображення з «торговими тегами» в стрічках користувачів, які не підписані на профіль магазину.

shopping-tags

Пізніше Instagram планує додати функцію збереження вподобаних користувачам фотографій, щоб вони могли повернутися до покупок пізніше. Крім цього, «торгові теги» з’являться у відео і рекламних «фотокаруселях», а також будуть запущені поза США, додав Куорлз.

На період тестування функція доступна тільки для користувачів iOS-додатку Instagram в США. Можливість позначати свої товари тегами отримали 20 місцевих торгових компаній.

соцмережі 01.11.2016