Назад
we.design

ui/ux design / front-end / back-end / wordpress

Вперед
Jakkard

ui/ux design / front-end / back-end / wordpress

brand.me

ui/ux design / front-end / back-end / wordpress

Сайт-портфоліо для студії дизайну та реклами brand.me, зі звичним традиційним дизайном, увагою до дрібниць, а крім цього, з унікальними можливостями наповнення та адміністрування.

Відвідати сайт

Завдання

 

— Створити сайт, який буде максимально швидкий в роботі та захищений від атак

— Інтерфейс повинен бути побудований з типових елементів, зручним та зрозумілим для користувачів з будь-яким рівнем навичок користування ПК

— Створити власний конструктор сторінок з наперед визначеними модулями, надати механізми управління проектами, порядком виводу та багато інших можливостей в адміністративній частині сайту

— Інтегрувати сайт з CRM-системою та іншими third party сервісами.

 

Результат

 

— Створено багатомовний сайт-портфоліо, оптимізований для пошукового просування (SEO).

— Згідно створеного UI-kit’у було розроблено 20 модулів, з яких можна сформовувати довільну структуру сторінок, а також промальовано рекомендоване їх взаєморозміщення на прикладі основних сторінок.

— Налаштовано середовище та розрорнуто роботу сайту на виділеному віртуальному сервері (VPS), оптимізовано програмний код, запити до сервера і бази даних, ресурси, а також налаштовано кешування сторінок сайту на серверній стороні для максимальної швидкодії.

— Здійснено всі необхідні інтеграції сайту зі сторонніми сервісами, а також створено інтерфейс для керування налаштуваннями цих інтеграцій.

— Створено архітектуру, згідно якої чітко розділені типи даних на сайті, створено можливості для їх поєднання та інтеграції, встановлення порядку відображення на сторінках та багато іншого.

Інтерфейс

 

— сформовано палітру стриманих фонових кольорів та яскравих контрастних для позначення активних функціональних елементів дизайну

— застосовано оптимальну сітку з поділом на 6 колонок, яка місцями видозмінюється в секції на 4 та 5 колонок

— використано типове відображення елементів: кнопок, полів форм, меню (у тому числі т.з. Mega Menu), тощо.

Застосовані технології

 

— HTML 5

— CSS 3

— JavaScript

— jQuery, jQuery UI

— Bootstrap

— AJAX

— WordPress (для управління контентом)

— Bitrix24 REST API

— Telegram/Viber Widgets