Маркетинг соціальних мереж (SMM)

Просування в соціальних мережах – створення і розкрутка спільнот Вконтакті, Facebook, Twitter, Instagram

Практично кожен користувач Інтернету періодично відвідує хоча б одну з соціальних мереж, саме тому просування у соцмережах - це можливість розповісти великій аудиторії про Вас, Ваш товар чи послугу, зацікавити її і отримати велику клієнтську базу.

Використовуючи просування у соцмережах Ви не просто створюєте ще одну демонстративну вітрину - Ви створюєте повноцінний канал спілкування з потенційними клієнтами, який дозволяє збільшити впізнаваність та лояльність до Вашого бренду, формує позитивний імідж, залучає додатковий трафік на сайт, а також дозволяє цільовій аудиторії краще комунікувати з Вами.

Таким чином маркетинг соціальних мереж (SMM просування) ефективно доповнює і стає в один ряд з такими інструментами як просування сайту в пошукових системах і контекстна реклама, тим самим забезпечуючи максимальні результати від Вашої присутності в Інтернеті.

Ми ж, в свою чергу, з радістю допоможемо Вам з професійним просуванням у соцмережах, яке навіть при мінімальних затратах зможе збільшити Вашу клієнтську базу в рази! 

Комплексне просування спільнот

Здійснюємо глибокий аналіз, розробляємо та реалізовуємо ефективні стратегії. Ви отримаєте лояльну аудиторію, притік клієнтів та схвальні відгуки.

Збільшення відвідуваності сайту

Завдяки дійсно ефективним способам просування і, відповідно, залученню справді зацікавленої аудиторії - відвідуваність Вашого сайту неодмінно збільшуватиметься.

Заявки прямо з соцмереж

Навіть якщо у Вас ще не має сайту, або він видає низьку конверсію - Ви зможете отримувати та обробляти заявки від клієнтів через соцмережі.

Відгуки про нашу роботу

Переглянути усі

Останні роботи по SMM

Переглянути портфоліо