Підтримка сайтів

Якісний контроль працездатності сайтів, інформаційна підтримка та адміністрування

Жоден веб-ресурс не може повноцінно функціонувати тривалий термін без належної технічної підтримки. Щоб веб-сайт не просто існував, а ефективно і, головне, успішно розвивався - потрібно постійно контролювати його доступність для користувачів, моніторити його технічні характеристики та регулярно захищати його від різного роду загроз.

Effective Web Development Solutions

Технічна підтримка гарантує належну роботу Вашого сайту, його повноцінний захист від вірусів та іншого роду несанкціонованого доступу до системи управління та конфіденційних даних. 

Включає:  надання хостингу, постійного моніторингу правильності роботи серверів, резервне копіювання даних (backup), захист від взлому та інші технічні моменти, для забезпечення безперебійного доступу користувачів до Вашого веб-сайту.

Інформаційна підтримка клієнтських сайтів полягає у повноцінному та максимально ефективному веденню інформаційної діяльності сайту нашими працівниками.

Включає такий комплекс робіт: створення та подальшу публікацію матеріалів (контенту), додавання нових структурних частин веб-сайту (розділи, категорії, сторінки)

Effective Web Development Solutions
Effective Web Development Solutions

Функціональна підтримка сайтів полягає у періодичному оновленні дизайну певних елементів чи усього сайту, створення різного роду графічних елементів для сайту (банери, ілюстрації та інше).

Крім цього також включає розробку (програмування) та впровадження додаткових функціональних рішень, інтеграція з різноманітними сервісами та багато іншого, що стосується доопрацювання програмної частини сайту.