Відгуки наших клієнтів

Ми цінуємо і поважаємо кожного клієнта. Всі проекти виконуємо сумлінно і відповідально.

І все це для того, щоб Ви зажди були задоволені результатом роботи, робочим процесом та невимушеним спілкуванням з нами.

“Я займаюсь handmade-виробами та малюю картини. При цьому для продажу своїх виробів я використовую соціальні мережі, зокрема Instagram. Тому я звернулась до найкращих фахівців з просування Instagram-профілів. Результат перевершив очікування - кількість підписників постійно зростає, а з ними і кількість продажів. Дякую)”

oksana-lysak
Оксана Лисак
Художник - "Скринька ідей"

“Ми замовляли розробку інтернет-магазину з продажу тонувальних плівок та суміжних товарів. Дуже задоволені результатом: магазин був готовий досить швидко, дизайн розроблено у відповідоності до наших очікувань, усі побажання були враховані... Загалом все чудово. Щиро дякуємо розробникам. Успіху вам і процвітання!”

roman-koval
Роман Коваль
Менеджер - Інтернет-магазин "Restyling-Styling"

“Хотел бы выразить благодарность компании Deerada и отметить качество проделанной работы. Несмотря на молодой возраст ребят, исполнение задач проводили ответственно, с учетом всех нюансов. В общем, сотрудничеством с Deerada я доволен и намерен его продолжать.”

aleksandr-buryak
Александр Буряк
Директор - Рекламна агенція BrandME

“I needed HTML5 realization of Blackjack card game. It was very important and urgent. Employees of "Deerada" completed my task for a few hours, using the most modern technologies and development methods. Thank them for their excellent work.”

andrew-hauber
Andrew Hauber
State University of New York College at Fredonia

“Andrii, Lead Web Developer at Deerada and his team did a great job. Delivered exactly what I wanted very quickly.”

john-walters
John Walters
Chief Software Architect - Lapizon Inc.

“Хлопці з Deerada зробили свою роботу швидко, якісно, повністю дотримуючись технічного завдання і плану виконання робіт.

Менеджери ввічливі, розробники враховували наші побажання, результат перевершив очікування.”

myroslava-hanaylyuk
Мирослава Ганайлюк
Наукове шоу професора Ніколя

“Очень благодарен Deerada Company! Быстро среагировали, предложили сразу несколько решений моего вопроса. Все сделали оперативно, в сроки. Сразу видно работают профессионалы! Доволен, мою проблему решили на отлично! Буду обращаться. Спасибо ребята!”

sergey-chernyaev
Сергей Черняев
Блогер

“Я в захваті від отриманого результату. Мій сайт саме такий, яким я його уявляла. Це чудо! Розробка тривала не довго і принесла масу задоволення. Хлопці весь час реалізовували мої ідеї, давали свої поради і завжди були на зв’язку, відгукуючись при першій же необхідності.

Дякую Deerada за те, що допомогли втілити мою мрію в життя. :)”

mariia-petruniak
Марія Петруняк
Фотограф

"Дуже приємно було працювати з Deerada. Хлопці профі своєї справи. Роботу виконали на відмінно."

petelko
Олексій Петелько
Президент Клубу Галицької Кухні

"Компанія швидко прийняла завдання і в оголошені терміни його виконала. Виконала якісно, враховуючи всі наші побажання. Дякуємо за професійно виконану роботу."

yura-galushchak
Галущак Юрій
PR-директор Kumpel' Group

"Дякую, Все зроблено у найкоротші терміни, в цілому дуже приємно було працювати, обов`язково буду звертатися ще!"

sergey-dyachenko
Sergey Dyachenko
Директор - CityMoving

"Звертались за консультаціями щодо професійного просування сайту та ефективного просування сторінок у соцмережах. Фахівці з Deerada надали цінні поради, які справді ефективно працюють. Дякуємо."

senyk
Олег Сеник
PR & SMM Manager - Gal-Jobs